Czym jest kobiecość?

HomeVideo Blog

Czym jest kobiecość?Happy dzień kobiet kochani. Mam nadzieję, że ta informacja Wam się przyda. Jestem bardzo wdzięczna za ostatni tydzień z dziewczynami podczas naszego turnusu. Dziękuję Justyna za torus, Anna za piękny rysunek o drzewie, Małgosia za śpiew, Dasza za czakry, Ania za to, że jestem czarna:-), Sara, Danusia, Gosia, Ania, Kasia za pyszne jedzenie, Marta i Asia za wsparcie, Kamala za mocną pracę nad sobą…. jesteście mega. Tyle DOSTAŁAM od Was. Jestem wdzięczna:-).

Macie kochani kolejne turnusy:

Jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne”.

Nie czujesz się na 100% zdrowy i masz potrzebę wsparcia swojego zdrowia poza systemem medycznym? Szukasz naturalnych sposobów aby uzdrowić swoje ciało? Zawsze chciałaś/eś nauczyć się jak medytować, jak prawidłowo oddychać ale nie masz na to czasu na co dzień? A może po prostu oglądasz nasz kanał YouTube i masz wielką ochotę poznać nas i pobyć z nami, tak jak my z Tobą.

Zapraszamy serdecznie na nasz jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne”. Damy Wam tyle ile możemy w jednym dniu. Wiedzę i informację o naturalnych sposobach wyjścia z choroby. Pokażemy jak odstresować się, jak walczyć z depresją i jak powrócić do harmonii i równowagi.

Pierwszy wykład z SzefIrkiem obejmuje tematy:
– Czym jest Żywienie Terapeutyczne
– Cykl detoks/retox
– Jakie rodzaje detoksu proponujemy
– Co mogę robić w domu żeby poprawić mój stan zdrowia

Wiosenne oczyszczanie wątroby
17.05.2019 – 24.05.2020
Będziemy pracować nad głębokim oczyszczaniem naszego całego ciała. Poszukamy nasze marzenia i powołania. Będziemy pracować nad słuchaniem naszej intuicji. Skupimy się nad oddechem i poprzez oddech nauczymy się, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Poznamy techniki emocjonalnego leczenia.

Turnus Krąg Kobiet
Twórczy
05.07.2020-12.07.2020
zywienieterapeutyczne@gmail.com

Turnus Krąg Kobiet
Emocjonalny Leczenia
16.08.2020 – 23.08.2020
zywienieterapeutyczne@gmail.com

Podczas turnusu chcemy się skupić na odkrywaniu prawdziwej kobiecości. Jako grupa będziemy szukać definicji tego słowa. Co to znaczy dla nas “kobiecość”? Ważne żebyśmy my kobiety tłumaczyły to dla siebie, nie chcemy sytuacji, że ktoś za nas o tym decyduje (np. lekarz, sąsiedzi, teściowie, mąż, koleżanki). Kobieta powinna…..? Chcemy to zdanie wyczyścić, żebyśmy my kobiety mogły to same ustalić.

Kiedy zdefiniujemy co znaczy dla nas kobiecość, będziemy chciały zobaczyć czego nam brakuje żeby tak funkcjonować, być, zachowywać się tak na co dzień. Mogą to być rodzinne schematy, chęć zadowolenia rodziców, męża, dzieci. Będziemy czyścić te blokady dzięki emocjonalnemu leczeniu, oddychaniu i poprzez taniec.

Kiedy wyczyścimy blokady, które odpychają od nas naszą prawdziwą naturę, naszą kobiecość, będziemy krok po kroku uczyć się (razem jako grupa) co jest nam potrzebne żeby wracając do domu, tworzyć tam harmonię, równowagę i ciepło dla naszej rodziny.

Więcej informacji tutaj:
www.therapeuticmama.com
rezerwacja: zywienieterapeutyczne@gmail.com

MY LINKS »
Turnus Zdrowotny Terapeutyczny Żywienia
https://therapeuticmama.com

YOUTUBE → https://youtube.com/therapeuticmama 
WEBSITE → https://therapeuticmama.com
FACEBOOK → https://facebook.com/therapeuticmamadavina
INSTAGRAM → https://instagram.com/therapeuticmama
TWITTER → https://twitter.com/davinarciara
PINTEREST → https://pinterest.com/Therapeuticmama

COMMENTS

WORDPRESS: 8
DISQUS: 0