Morsowałam codziennie przez miesiąc i nauczyłam się TEGO…

HomeVideo Blog

Morsowałam codziennie przez miesiąc i nauczyłam się TEGO…Nie wszyscy mamy możliwości jechać do Indii żeby szukać siebie. Wystarczy tutaj i teraz, u nas w Polsce, 5 minut w zimnej wodzie. Nie musisz mieć żadnych predyspozycji do zimna, nie musisz być odważna ani umieć oddychać w jakiś specjalny sposób ani być Wim Hoff, który ma jakąś wyjątkową moc w sobie. Nie. Jesteśmy wszyscy równo gotowi żeby się spotkać z zimnem i dzięki niemu, zostać silniejszymi.

Chciałam zrobić ten filmik żeby pokazać moją podróż poprzez morsowanie i podzielić się WSZYSTKIM czego się nauczyłam podczas morsowania codziennie przez wiele miesięcy. Powiem wam, że nigdy nie będę tą samą małą kobietą po całej zimie w zimnej wodzie. Zmieniało mnie to mocno. Jestem silniejsza, bardziej pewna siebie i przede wszystkim, budowałam zaufanie do samej siebie.

Jeżeli szukasz sposobu aby pozbyć się starych schematów: faceci, którzy cię źle traktują, pracę, której nie lubisz albo dzieci, które cię nie szanują… to proszę, znajdź swój kawałek zimnej wody i z intencją, wchodź tam codziennie… i zostaw te schematy we wodzie. Tak zrobiłam. I działało. Pozbyłam się wielu traum. Działa. Powodzenia kochani. Dacie radę. Wiem. Bo sama dałam radę.

Macie kochani kolejne turnusy:

Jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne” 4.4.2020

Nie czujesz się na 100% zdrowy i masz potrzebę wsparcia swojego zdrowia poza systemem medycznym? Szukasz naturalnych sposobów aby uzdrowić swoje ciało? Zawsze chciałaś/eś nauczyć się jak medytować, jak prawidłowo oddychać ale nie masz na to czasu na co dzień? A może po prostu oglądasz nasz kanał YouTube i masz wielką ochotę poznać nas i pobyć z nami, tak jak my z Tobą.

Zapraszamy serdecznie na nasz jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne”. Damy Wam tyle ile możemy w jednym dniu. Wiedzę i informację o naturalnych sposobach wyjścia z choroby. Pokażemy jak odstresować się, jak walczyć z depresją i jak powrócić do harmonii i równowagi.

Pierwszy wykład z SzefIrkiem obejmuje tematy:
– Czym jest Żywienie Terapeutyczne
– Cykl detoks/retox
– Jakie rodzaje detoksu proponujemy
– Co mogę robić w domu żeby poprawić mój stan zdrowia

Wiosenne oczyszczanie wątroby
17.05.2019 – 24.05.2020
Będziemy pracować nad głębokim oczyszczaniem naszego całego ciała. Poszukamy nasze marzenia i powołania. Będziemy pracować nad słuchaniem naszej intuicji. Skupimy się nad oddechem i poprzez oddech nauczymy się, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Poznamy techniki emocjonalnego leczenia.

Turnus Krąg Kobiet – Wewnętrzny Twórca
05.07.2020-12.07.2020
zywienieterapeutyczne@gmail.com

Marzysz o tworzeniu czegoś dla siebie? Czegoś dla świata? Chciałaś być piosenkarką tylko nie wierzysz w siebie? W Twoje umiejętności? Chciałaś napisać książkę tylko nie wiesz jak zacząć?

Masz miliony powodów dlaczego tego nie możesz zrobić?
nie mam czasu..
zrobię to kiedy dzieci będą starsze…
kiedy sytuacja się trochę uspokoi dookoła mnie…
po świętach…
w następnym roku…
kiedy będzie cieplej…
kiedy będzie zima i będę mieć więcej czasu…

Pytanie… dlaczego tworzyć? Nasz wewnętrzny twórca jest naszym indywidualnym sposobem przekazywania naszej miłości. Kim jesteśmy. Kim chcemy być. Tworząc coś zewnętrznie, tworzymy siebie wewnątrz. Im więcej mamy umiejętności zrealizowania siebie zewnętrznie, tym głębiej budujemy siebie od wewnątrz.

Jako grupa będziemy tworzyć środowisko, aby każdy mógł zdecydować co chce tworzyć dla siebie. To może być szycie, malowanie, rysowanie, pisanie książki dla dzieci czy dla dorosłych, pamiętnik, scenariusz… cokolwiek Cię inspiruje, zapraszamy do współtworzenia z nami. Zapraszamy serdecznie kochani. Myślę, że to będzie jeden z najlepszych tygodni Twojego życia.

Turnus Krąg Kobiet – Emocjonalny Leczenia
16.08.2020 – 23.08.2020
zywienieterapeutyczne@gmail.com

Podczas turnusu chcemy się skupić na odkrywaniu prawdziwej kobiecości. Jako grupa będziemy szukać definicji tego słowa. Co to znaczy dla nas “kobiecość”? Ważne żebyśmy my kobiety tłumaczyły to dla siebie, nie chcemy sytuacji, że ktoś za nas o tym decyduje (np. lekarz, sąsiedzi, teściowie, mąż, koleżanki). Kobieta powinna…..? Chcemy to zdanie wyczyścić, żebyśmy my kobiety mogły to same ustalić.

Kiedy zdefiniujemy co znaczy dla nas kobiecość, będziemy chciały zobaczyć czego nam brakuje żeby tak funkcjonować, być, zachowywać się tak na co dzień. Mogą to być rodzinne schematy, chęć zadowolenia rodziców, męża, dzieci. Będziemy czyścić te blokady dzięki emocjonalnemu leczeniu, oddychaniu i poprzez taniec.

Więcej informacji tutaj:
www.therapeuticmama.com
rezerwacja: zywienieterapeutyczne@gmail.com

MY LINKS »
Turnus Zdrowotny Terapeutyczny Żywienia
https://therapeuticmama.com

YOUTUBE → https://youtube.com/therapeuticmama
WEBSITE → https://therapeuticmama.com
FACEBOOK → https://facebook.com/therapeuticmamadavina
INSTAGRAM → https://instagram.com/therapeuticmama
TWITTER → https://twitter.com/davinarciara
PINTEREST → https://pinterest.com/Therapeuticmama

COMMENTS

WORDPRESS: 25
DISQUS: 0