Odc.2 Miss Nowego Jorku do Polska || Zew Przygody

HomeVideo Blog

Odc.2 Miss Nowego Jorku do Polska || Zew PrzygodyRobiąc ten podróz z wami jest bardzo dla mnie terapeutyczne. Dziękuje bardzo że was interesuje tą historia i mam z kim podzielić.
Macie kochani kolejny turnus Krąg Kobiet:

23 Luty – 1 Marca 2020
Krąg Kobiet
Co będziemy robić?

-Będziemy poruszać tematy kobiece, o rodzeniu dzieci, macierzyństwie, małżeństwie.
-Będąc razem będziemy się zbliżać do swojej kobiecości.

Dlaczego Krąg Kobiet?

1. Kobiety tworzą życie. Tworzą domową falę nośną, która łączy całą rodzinę. Kiedy kobieta pracuje nad sobą, pracuje nad całą rodziną.

2. My kobiety mamy potrzebę wygadać się, być słuchaną, zrozumianą. Największe problemy w małżeństwie pojawiają się kiedy oczekujemy, że nasz partner ma być naszą całością. Tak nie było w przeszłości. Kobiety miały swoje kręgi, swoje wsparcie i miedzy sobą czuły się zrozumiane.

3. Nie tworzymy kręgu kobiet żeby wykluczyć męskie istoty ze swojego życia. Wręcz odwrotnie. Tworzymy kręgi kobiet żeby móc lepiej wspierać naszych partnerów w domu nie oczekując, że mają uzupełnić dla nas każdą funkcję w życiu.

4. Kobiecie potrzebna jest przestrzeń aby być sobą i znaleźć siebie. Tworzymy pustą przestrzeń podczas turnusu aby kobieta miała miejsce być sobą i dowiedzieć się kim ona tak na prawdę jest.

5. Najczęściej, to kobiety starają się o szczęście innych. Chcą żeby było dobrze dla wszystkich dookoła i często zapominają o sobie. Tutaj zadbamy o kobiety aby mogły naprawdę odpocząć i wracać do samej siebie.

6. Kobiety uczą się tu patrząc na przykłady życia innych kobiet. Podczas turnusu kobiety mają okazję być z innymi kobietami i nauczyć się czegoś o rodzeniu dzieci, macierzyństwie, małżeństwie będąc z tymi, które mają podobne doświadczenia.

Więcej informacji tutaj:
www.therapeuticmama.com
rezerwacja: zywienieterapeutyczne@gmail.com

Macie kochani kolejny turnus Żywienie Terapeutyczne:

Wiosenne oczyszczanie wątroby
17.05.2019 – 24.05.2020

Dlaczego Oczyszczanie Wątroby?

Oczyszczanie wątroby, to według nas jeden z najskuteczniejszych sposobów uzdrawiania organizmu. Nasza wątroba to nasz wewnętrzny filtr. Wątroba jest odpowiedzialny za filtrowanie wszystkich toksyn z naszego ciała. Kiedy filtr jest zatkany, słabo działa i zaczyna nas zatruwać zamiast oczyszczać. Jeżeli szukamy życia pełnego radości i zdrowia, skutecznym pierwszym krokiem będzie właśnie oczyszczanie wątroby.

“Czym jest Żywienie Terapeutyczne?”

Zajmujemy się detoksem. Większość chorób istnieje przez to, że mamy zaniedbany i zanieczyszczony przewód pokarmowy. W każdym organie mogą zaistnieć przewlekłe stany zapalne. Podczas naszych turnusów dajemy Twojemu ciału czas i wsparcie aby odpocząć, dotlenić się i regenerować. Uczymy się prawidłowego procesu oczyszczania wątroby pod okiem specjalisty SzefIrka- Irka Ciary. Uczymy się detoksu emocjonalnego i głębokiego oczyszczania oddechem wraz z Therapeutic Mama- Daviną Reeves Ciara.

Będziemy pracować nad głębokim oczyszczaniem naszego całego ciała. Poszukamy nasze marzenia i powołania. Będziemy pracować nad słuchaniem naszej intuicji. Skupimy się nad oddechem i poprzez oddech nauczymy się, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Poznamy techniki emocjonalnego leczenia.

Więcej informacji tutaj:
www.therapeuticmama.com
rezerwacja: zywienieterapeutyczne@gmail.com

MY LINKS »
Turnus Zdrowotny Terapeutyczny Żywienia
https://therapeuticmama.com

YOUTUBE → https://youtube.com/therapeuticmama 
WEBSITE → https://therapeuticmama.com
FACEBOOK → https://facebook.com/therapeuticmamadavina
INSTAGRAM → https://instagram.com/therapeuticmama
TWITTER → https://twitter.com/davinarciara
PINTEREST → https://pinterest.com/Therapeuticmama

Jeżeli chcecie być z nami wirtualnie, mamy nowy kurs online o terapeutycznym jedzeniu…zapraszamy do obejrzenia:
http://zywienieterapeutyczneonline.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0