Therapeutic MAMA

Therapeutic mama chce pokazać, że możesz traktować swoje macierzyństwo jako terapię dla siebie, że możesz wykorzystać ten czas, aby nauczyć się czegoś o sobie jako matce, żonie, kobiecie…

THERAPEUTIC MAMA – Co to znaczy

Therapeutic MAMA chce pokazać, że możesz traktować swoje macierzyństwo jako terapię dla siebie, że możesz wykorzystać ten czas, aby nauczyć się czegoś o sobie jako matce, żonie, kobiecie…

Chcę pakazać Ci we vlogu nasze zwykłe życie, dać Tobie chwilę wytchnienia przy zabawnej historii ale i trochę przemyślenia pewnych spraw…

Chcę pokazać ci produkty, których sami używamy w naszym domu, które są przez nas sprawdzone. We wszystkim szukamy terapeutycznych walorów, które możemy Ci przedstawić jako warte uwagi.

Therapeutic MAMA

Davina Reeves maz Irek Ciara.
zdjecie Jerzy Dabrowski ONS
10/09/2013

Kim Jestem

Davina Reeves-Ciara – modelka, aktorka, Miss Nowego Jorku 2010, żona kucharza terapeutycznego, matka czwórki dzieci. Moja przygoda z terapeutycznym spojrzeniem na życie rozpoczęła się w momencie, w którym zatrudniłam swojego przyszłego męża- jako kucharza, aby zapewnił mi terapeutyczne jedzenie, które przywróciłoby moje życie do zdrowia. Dziś chcę pokazać innym kobietom, w jaki sposób można inaczej popatrzeć na jedzenie i na życie. To nie tylko przepisy na terapeutyczne posiłki ale i terapeutyczne podejście do siebie, do życia, do relacji z partnerem, dziećmi i innymi osobami w otoczeniu.

Chcemy abyś odkryła w sobie therapeutic mama, ona tam jest, wystarczy ją odkurzyć, odświeżyć i… Kocham Was terapeutyczne mamy i wspieram całym sercem!

Warsztaty

Therapeutic MAMA

Therapeutic MAMA

Therapeutic Mama chce wspierać kobiety w ich dążeniu do zrozumienia siebie, swoich bliskich, przepracowania emocji, które pojawiają się w różnych sytuacjach domowych. Dlatego tworzymy dla Was warsztaty, podczas których możemy wzajemnie się wspierać i szukać najlepszych rozwiązań dla naszych rodzin.

Therapeutic Mama Chce pokazać kobietom, które są siłą tworzącą i napędzającą swoje ogniska domowe, że to od nich zależy spokój i szczęście w ich rodzinach. To one – jako osoby tworzące serce domu – wpływają na relacje między członkami rodziny, to one potrafią dbać o potrzeby, odczytywać emocje, łagodzić spory.

Therapeutic Mama chce wspierać kobiety w ich dążeniu do zrozumienia siebie, zrozumienia swoich bliskich, przepracowania emocji, które pojawiają się w różnych sytuacjach domowych z dziećmi czy małżonkiem/partnerem. Therapeutic mama chce zapewnić kobietom możliwość nowego spojrzenia na ich własne emocje oraz na relacje pojawiające się w ich rodzinach.

Chcę uzmysłowić Wam, kochane mamy, kobiety, że najwięcej odpowiedzi jest w nas samych, trzeba tylko umieć do nich dotrzeć.

Co mi się podoba w Polsce? – Matka Polka!

Na pewno znasz kilku wspaniałych Polaków o odmiennym kolorze skóry niż biały, którzy są SUPER-POLAKAMI, zakochanymi w Naszej Wspólnej Ojczyźnie. Ja jestem jednym z takich Polaków, płci żeńskiej, a więc Polka. Posłuchajcie co mówię o Polsce, swojej nowej ojczyźnie. – Matka Polka  .

Therapeutic MAMA

Therapeutic MAMA