Update: Potrzebne jest ZROZUMIENIE

HomeVideo Blog

Update: Potrzebne jest ZROZUMIENIEWiem, że nie wszyscy mieli problem z naszym poprzednim filmikiem na youtubie, ale ja osobiste miałam z nim problem. To mi trwało troche, ale dzięki waszym komentarzom, doszłam do czegoś bardzo ważnego dla samej siebie. Problemem nie była z treść, z treścią się nadal zgadzam…zadbaj o organizm i organizm zadba o koronawirus. Problem było z tonem tego filmu. Lekceważenia. Bagatelizowanie czyjegoś cierpienia. Nie biorąc sytuacji poważnie.

Pytania dlaczego tak mam? Dlaczego kiedy płaczą moje dzieci lekceważę to? Dlaczego kiedy narzeka mój ociec, lekceważę to? To nie jest pierwszy raz, który tak zareagowałam kiedy ktoś bliski mnie cierpi. I dzięki tej sytuacji mogłam zobaczyć dlaczego. I mówię wam, cały życie się zmieniło.

Oglądajcie i zobaczycie jak wasze porady mi pomogły. Potem pogadamy o sytuacja z KoronaWirus z całego swiata.

Tak, usunęłam ostatni filmik z youtube…Jeżeli chcecie go obejrzeć, damy wam link tutaj: https://youtu.be/qX5wTynRG9Q

#Koronawirus #rozumienia #miłość

COMMENTS

WORDPRESS: 11
 • comment-avatar

  Kurczaki problemy z netem mam akurat teraz … a taki przyciągający tytuł …
  Ok zaladowało się ?

 • comment-avatar

  Idiotyczne jest to, co mówi Szef Irek. Nawet jak masz bardzo dobrą odporność, to w tej sytuacji nie jedzie się na narty do Włoch. I co z tego, że na stoku jest mało ludzi. Skrajna nieodpowiedzialność!

 • comment-avatar

  Akurat muszę powiedzieć że w tej kwestii razem z Irkiem trafiliście w samo sedno. Statystyki pokazują że osoby z problemami zdrowotnymi, ciśnienie, problemy z drogami oddechowymi, infekcje, zapalenia i otyłość są cztery razy bardziej podatne na koronawirusa. I macie rację jest już o wiele za późno żeby o siebie zadbać. Od 20 lat zajmuje się chorobami zakaźnymi. I z tego co widzę osoby które o siebie wcześniej zadbały teraz nie mają prawie żadnego problemu. Sklepy było otwarte i będą. Media się tak ogromną panikę że juz ludzie j sami nie wiedzą co myśleć I co robić.

 • comment-avatar

  Kochani jak jestesmy odporni to nie zachorujemy to jest to ze trzeba wczesniej dbac o swoje zdrowie!!!Uwielbiam Wasz program i pozdrawiam z San Antonio ?❤️

 • comment-avatar

  Mam to samo. Irytuje mnie takie nic nie robienie… Narzekanie. Dobry film. Dzięki.

 • comment-avatar

  Witam .wspaniale was pozdrawiam milo .Dawinko dzięki za twój czas za to że jesteście.

 • comment-avatar

  Święte słowa nie teraz tylko zawsze trzeba zadbać o siebie tak potrzeba dla siebie pouczające. Dzięki wspaniale

 • comment-avatar

  Dla mnie po ostatnim filmie stracili ,w oczach swoją wiarygodność , i jak im wiatr zawieje …. i to na tyle …..

 • comment-avatar

  Spokojnie:)Duzo pomagacie pomimo bledow waszych i naszych:)Caly czas sie uczymy czegos.Pozdrawiam z poludnia Wloch?Damy rade.Siedzimy w domu .

 • comment-avatar

  Ja tylko chciałem Cię pozdrowić i życzyć szczęścia. Żebyś zawsze była otoczona miłością swoich dzieci , swojego męża .
  Jesteście wspaniałą rodziną , podobną do naszej . Moja żona też z innego kraju , o wiele młodsza , mamy wspaniałe dzieci , codzienne trudności i bardzo szczęśliwi ⚘??

 • comment-avatar

  Ja Was szanuję. Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę. Dla mnie jesteście wspaniałym małżeństwem i cudowną rodziną. Mam siostrę w Stanach, która też WAS ogląda. Bądźcie i róbcie wszystko tak jak czujecie najlepiej ???

DISQUS: 0