Vlogkacje Sardynia: D7 Poznajcie Kasię!

HomeVideo Blog

Vlogkacje Sardynia: D7 Poznajcie Kasię!Poznajcie tą niesamowitą kobietę. Ona jest z nami w podróży nie bez powodu. Mamy różne plany na przyszłość razem, miedzy innymi, aby prowadzić domową edukację w podróży i z czasem szkołę terapeutyczną na Dolnym Śląsku.

Narazie ona mnie uczy jak mogę lepiej słuchać potrzeb moich dzieci i dużo mi to pomogło wyjść z mojej strefy komfortu już ustalonej z dziećmi. To jest dla mnie bardzo trudna i bardzo ważna praca. Jak wrócimy z wakacji możemy rozszerzyć ten temat jeżeli was interesuje. Jak zwykle poprosimy o komentarze i postaramy się coś tworzyć według waszych potrzeby:-). Milego oglądania!

TM

Jeżeli chcecie być z nami wirtualnie, mamy nowy kurs online o terapeutycznym jedzeniu…zapraszamy do obejrzenia:

Kurs

Jeżeli macie ochotę wspierać nasz kanał, to bardzo proszę: https://www.paypal.me/therapeuticmama

Chcecie być z nami, to bardzo proszę:

Turnus- Krąg Kobiet
Najbliższy termin: 10.11.2019 – 17.11.2019
Będziemy poruszać tematy kobiece, o rodzeniu dzieci, macierzyństwie, małżeństwie. Na ten termin zapraszamy same kobiety. Będąc razem będziemy się zbliżać do swojej kobiecości.

Będziemy robić detox na trzech poziomach. Oczyścimy ciało poprzez ruch dzięki jodze i przez terapeutyczne jedzenie.Uwolnimy emocje poprzez taniec i emocjonalne leczenie. Wzmocnimy umysł poprzez medytację.

Podczas turnusu krąg kobiet dodatkowymi zajęciami będą:
-ustawienia hellingera (kobiecość w rodzie)
-gongi (oczyszczanie dźwiękiem)
-czym są czakr i odblokowanie czakr związanych z kobiecością
-tematyczne kręgi kobiet(codzienne spotkania w kregu kobiet, wspolna praca nad emocjami poprzez dotykanie wrażliwych i wstydliwych kobiecych tematów).

Uczestniczki, które, zajmują się ciekawymi tematami podobnymi do tematyki turnusu, będą miały okazję zaprezentować te tematy podczas turnusu. Chętne osoby prosimy o wiadomość mailową w tej sprawie na zywienieterapeutyczne@gmail.com

 
Kolejny termin:
29.12.2019 – 05.01.2020, Noworoczne Intencje z oczyszczaniem wątroby
To będzie wyższa szkoła jazdy, czyli turnus dla zaawansowanych, którzy przynajmniej raz już uczestniczyli w naszych turnusach. Zaczynamy od razu tam, gdzie podstawowy turnus się skończył. Mamy dla Was zaplanowane ustawienia helingerowskie, gongi, mindful walking meditation i wieczorną relaksację plus kilka dodatkowych warsztatów. Idziemy głębiej w emocjonalnym leczeniu, nauczycie się jak poprowadzić taką sesję. Mamy też zaplanowany głęboki masaż, który wspiera naszą pracę nad emocjami.

Więcej informacji tutaj:
www.zywienieterapeutyczne.pl
rezerwacja: zywienieterapeutyczne@gmail.com

MY LINKS »
Turnus Zdrowotny Terapeutyczny Żywienia
https://zywienieterapeutyczne.pl

YOUTUBE → https://youtube.com/therapeuticmama 
WEBSITE → https://therapeuticmama.com
FACEBOOK → https://facebook.com/therapeuticmamadavina
INSTAGRAM → https://instagram.com/therapeuticmama
TWITTER → https://twitter.com/davinarciara
PINTEREST → https://pinterest.com/Therapeuticmama

COMMENTS

WORDPRESS: 29
 • comment-avatar

  Bycie oddana mama ktora zaspokoji swoje potrzeby i rodziny to trudne.
  Czas plynie szybko -a dzieci rosn! Wiec ciesz sie chwila z nimi bo potem juz bedzie za pozno.
  Pozdrawiam

 • comment-avatar

  Byłbym ostrożny we wszystkich aspektach.

 • comment-avatar

  Przeczytałam wszystkie komentarze. Są dwie grupy. Osoby które uwielbiają Kasię oraz takie które by jej nie zaufały. Czas pokaże kto ma rację. Natomiast chciałam zapytać czy Kasia pracuje tylko u Was? Czym sie zajmuje na co dzien ?
  I bardzo ważne ( tez sporo osob o tym pisalo ) czy Wasza rodzina jest wierząca ? Myślę ze fajnie byloby porozmawiać z Iną o jej rozmyślaniach bo są bardzo ciekawe. Kocham Wam i buziaki ?

 • comment-avatar

  Jak dla mnie to czulam sie bardzo dziwnie ogladajac ten film, jakbym poczatek jakiegos dreszczowca ogladala….ta Kasia to jej spojrzenie wpatrywanie dziwny spowolniony ton glosu i to gledzenie ze jak dasz 100% uwagi przez 5 minut kazdemu z dzieci to tyle wystarczy a Davina ty jaka w to zaplatana zachwycona jakbyscie byly razem w transie jakims dziwnym brrrr nie nie nie dziwne to wszystko, to moja odczucia nikt nie musi sie ze mna zgadzac ale patrzac po komentarzach nie jestem jedyna hmmm ciekawe cos moze w tym jest, ale jak wy jestescie razem happy to wszystkiego dobrego , mi sie nie musi podobac to tylko komentarz

 • comment-avatar

  Co mama odpowiedziała ? Kto był jak nikogo nie było? 😉

 • comment-avatar

  Jestes niesamowita ,kocham cie za to ,a od Kasi bije takie cieplo:)

 • comment-avatar

  Świetny film ❤ a w Inie kocham jej ciekawosc świata i jej głębokie przemyślenia ❤

 • comment-avatar

  BRAWO DLA KASI ZA UWAŻNOŚĆ! Mega ??

 • comment-avatar

  Chętnie posłuchałabym tej końcówki dłużej – brzmi jak niezła teoria ?

 • comment-avatar

  niestety P. Kasia sprawia bardzo dziwne wrażenie i mam obawy, że tylko patrząc z boku to widać, bo Davina jest już oczarowana. Może to tylko taki odbiór osoby tej pani.
  Praca z dziećmi to nie tylko domorosła psychologia i pedagogika. Kasia podaje oczywistości. To przecież wiadome, że dziecko jako odrębna osoba ma swoje własne widzimisię na zabawę, rozrywkę i przyjemności. Potrzebuje wyborów dokonywanych przez siebie, spełniania własnych pomysłów, realizowania siebie. Każdy nawiązuje do Montessori, a wystarczy spojrzeć na JANUSZA KORCZAKA – dla mnie wielki pedagog, godny naśladowania, który bardzo dobrze pisał o tzw. prawie do własności, do złych uczuć między dobrymi, do płaczu i radości. Polecam książkę "Jak kochac dziecko" J. Korczaka

 • comment-avatar

  Tak myślę, że Kasia ma niezwykłą wrażliwość.

 • comment-avatar

  Zasluchalam się… Pani Kasia jest bardzo mądra, i zna się na opiece nad dziećmi. Jak Wy spokojnie tutaj mówicie. Wow

 • comment-avatar

  Davina bardzo Cię lubię, ale nie do końca rozumiem ten film. Wydaje mi się że kiedy zostajemy rodzicami, musimy brać odpowiedzialność za swoje macierzyństwo. Nie zawsze bycie mamą prezentuje się jak w reklamie kaszki, wiem że w rodzinach wielodzietnych jest trudno, ale teraz to wygląda tak, jak rozpacz nad rozlanym mlekiem. Sama wiesz co dla Ciebie jest najlepsze i dla Twojej rodziny. Zdaj się na intuicje ona jest najlepszym doradcą ….Kasia- przyjaciółka, pomimo że sprawia wrażenie miłej osoby ,NIGDY NIE ZASTĄPI prawdziwych relacji rodzic-dziecko.
  To moja rada płynąca z serca.

 • comment-avatar

  Kasiu jesteś piękna i twoją dusza jest piękna. Wzruszylam się. Jestem mamą 3 dzieci już dorosłych i mam 2 wnusie. 3 wnuk lub wnusia w drodze. Davinko jesteście cudowną rodziną. Przesyłam wszystkim ogrom miłości ???i dziękuję za dzielenie się filmami.

 • comment-avatar

  Did you check up this woman criminal record or mental state – her last employee reference—? I will not trust her with my dog -forget the children – be careful – she is very odd – pretending to be nice but completely opposite inside – that is my feelings -hopefully that is not the case-but sadly my first impression is always right -Innocent person will be laugh for all the accusations—guilty will be looking for sympathy -but she is still old -very unattractive inside and outside and could be a lesbian in heart and could cost problem in your marriage Davina -no men will be attractive to her -Do not like her at all -I have 7 children -never need help,at all – they are very important to us —the biggest gift you can give to the child is independence – they have to learn that very early -and given the attention to the child all the time is not helpful at all – Your children need mother – not a stranger —She always laugh -My mum always says “” those who laugh -,always covers the evil side -…which comes from inside “‘And what about to bring to attention everything what you could do wrong -and we all do one way or other -that – because you ask her to leave ?—Just be careful you all

 • comment-avatar

  Fantastyczny kanał, dziękuję, że nagrywasz. A ten odcinek podnosi na duchu- poruszacie kwestię świadomości i obecności… a to wszystko w kontekście rodzicielstwa! Davina, opowiadanie otwarcie o trudnościach świadczy wg mnie o dużej odwadze 🙂 Kasia- też kiedyś napisałam takiego e-maila i znalazłam się w najważniejszym miejscu w moim życiu. Pozdrawiam Was i ściskam ❤

 • comment-avatar

  Therapeutic Kasia 🙂

 • comment-avatar

  Ina♥️♥️♥️♥️♥️

 • comment-avatar

  Deine Kleine ist einfach super 🙂 🙂 .-)

 • comment-avatar

  Dla mnie dziwne, nie znam się na tym…

 • comment-avatar

  Jak dla mnie Kasia bardziej zauroczona jest mamą niz dziećmi

 • comment-avatar

  Wow jakie przemyślenia Iny na koniec 🙂 piękny i mądry film i przesłanie 🙂

 • comment-avatar

  Dawino,obserwuje Wasz kanał od pewnego czasu,ja widzę wspaniałych ludzi,pełnych uczuć. Uważam ,że jesteś bardzo dobrą mamą,za dużo od siebie wymagasz ,jesteś tylko człowiekiem. Każdy popełnia błędy,wieksze czy mniejsze. Grunt to świadomość dzieci że są akceptowane,kochane, reszta przychodzi naturalnie. Kobitki nie myślcie za dużo tylko czujcie,serce mamy to najlepszy przewodnik jak wychować dobrego człowieka.

 • comment-avatar

  Dziewczyny, Wy tu gadu, gadu a ..14,10.

 • comment-avatar

  Niju pięknie się rozwija przy starszym rodzeństwie. A Ina przypomina mi twoją siostrę. Pozdrawiam całą rodzinę!

 • comment-avatar

  Ina – stara, piekna dusza, wspaniała dziewczynka.

 • comment-avatar
 • comment-avatar

  Kasia ma bardzo miły i uspokajający głos

 • comment-avatar

  Nie potrzebujesz Kasi by być dobrą mamą. Jesteś dobrą mamą, bez sztucznego mentora u boku. Nie wiem kim jest ta Kasia, ale mnie osobiście przeraża że zaufałaś tej osobie tak bezgranicznie. To naturalne że masz milion wątpliwości. Niczego nowego Kasia Cię nie nauczy czego Ty sama nie wiesz jako matka. Nasze błędy jako rodzica musimy przepracować sami. No ale, każdy czegoś innego potrzebuje. Pierwszy film który nie działa na mnie pozytywnie i martwię się czy to będzie dla Was dobre.

DISQUS: 0