Zakopane z dziećmi! Morskie Oko

HomeVideo Blog

Zakopane z dziećmi! Morskie OkoNigdy nie miałam wakacji z dziećmi sama bez Irka. Ilia miał swój obóz w lesie i zdecydowałam się pojechać do Zakopanego z maluchami. Na początku bałam się. Nie lubię długiej trasy, dzieci w samochodzie: siku, kupa, mama zmęczona. Ale powiem wam, że tak się cieszę. Wiem teraz, że umiem, że mogę, że dam radę. Każdy udany dzień daje nowy wiatr żeby spróbować coś trudniejszego kolejnego dnia. Dziś udany. Morskie Oko i szczęśliwe dzieci.

Do następnego odcinka. To dopiero wyzwanie 🙂

TM

Zapraszamy na turnusy:

Wakacyjny Oczyszczanie wątroby
Kiedy: 2-9 sierpnia
Gdzie: Czarnów (Kamienna Góra)

Wakacyjny Krąg Kobiet
Kiedy: 16-23 sierpnia
Gdzie: Czarnów (Kamienna Góra)

O czym są nasze turnusy?
Nasze turnusy są dla tych, którzy są gotowi na głębokie zmiany w swoim życiu. Teraz pytanie…w jaki sposób?

Detoks…
Nasze turnusy polegają na detoksie. Irek pracuje z detoksem na poziomie fizycznym. On pracuje z ciałem budząc wewnętrznego lekarza, który doskonale wie jak uzdrowić ciało bez żadnej zewnętrznej ingerencji.

Davina pracuje z ludźmi z detoksem na poziomie psychicznym, emocjonalnym. Pracuję z oddechem budząc naturalne umiejętności wsłuchania się w wewnętrzny głos, który ma nas kierować w życiu do naszego powołania.

Nasze wspólne hasło podczas turnusów to: Ty jesteś ambasadorem swojego własnego wewnętrznego zdrowia. Nikt nas nie uratuje od samego siebie. Kiedy mamy umiejętność uzdrowić i posłuchać samego siebie, wtedy mamy prawdziwą wolność.

Tego wraz z Irkiem Wam życzymy. Prawdziwej wolności.

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Super👏👑
    Może Was spotkam mieszkam w jednej bardzo pobliskiej wsi dzieli ja od Zakopanego tylko Gubałówka😂😘👏
    Udanego wypoczynku🌹🌞

DISQUS: 0